Європейські країни виділили Донбасу $14 млн

Ці гроші допоможуть жителям Донбасу, які постраждали від війни.

Уряди Данії, Швеції і Швейцарії вирішили виділити більше $14 млн для вирішення проблем Донбасу. Про це повідомив сайт Програми розвитку ООН (ПРООН).

Гроші будуть виділені в рамках проекту Ефективне управління і залучення громадян для поліпшення доступу до правосуддя, безпеки, охорони навколишнього середовища і соціальної згуртованості на сході України. Зазначається, що проект у рамках Програми розвитку ООН розрахований до 2022 року і покликаний сприяти ефективному управлінню та соціальної згуртованості в регіоні.

Читайте також:
На Донбасі окупанти обстріляли катафалк та цвинтар

«Через конфлікт на сході України, який триває вже п'ятий рік, цивільне населення зазнало значних втрат, зокрема, за період з 2014 року загинуло 3300 чоловіків, жінок і дітей, отримали поранення близько 9000 мирних жителів. 1,5 млн чоловік стали внутрішньо переміщеними особами, а чимало інших, які живуть в постраждалих від конфлікту районах, стикаються з різноманітними проблемами», — йдеться у повідомленні.

В ООН вважають, що спільний внесок Данії ($9,045 млн), Швеції ($3 млн) і Швейцарії ($2 млн) в розмірі $14,045 млн допоможе почати пошук шляхів для вирішення ключових проблем у Донецькій і Луганській областях.

Читайте також:
Цигарки звідти, їжу туди: що возять контрабандисти через лінію розмежування на Донбасі

«Кризу довіри можна подолати, тільки створюючи робочі місця, долаючи бідність, реалізуючи антикорупційні заходи, впроваджуючи правоохоронну і судову реформи, а також забезпечуючи права людини», — додали в організації.

Нагадаємо, у 2018 році повідомлялося, що у Слов’янську чиновники за три роки не спромоглися облаштувати гуртожитки для переселенців за гроші ЄС.

ВідеоБойовики на Донбасі обстрілюють українських військових і цивільне населення

Гатили по Опитному на Донеччині. Під ударом терористів також Піски, Гнутове та Новомихайлівка. На Луганщині міномети били по Троїцькому, Катеринівці та Кримському. 

Похожие записи

Начните вводить, то что вы ищите выше и нажмите кнопку Enter для поиска. Нажмите кнопку ESC для отмены.

Вернуться наверх