Євросоюз зробив перший крок до збільшення вартості шенгенських віз

Євросоюз готується внести зміни до Шенгенського кодексу. Посли ЄС схвалили проект реформи, тепер його повинен розглянути Європарламент разом з Радою ЄС. Про це повідомляється на сайті Ради ЄС.

 

 

«Буде проведена модернізація візової політики ЄС, що дозволить підвищити безпеку і розширити наявні інструменти для вирішення проблем міграції», — йдеться в повідомленні.

Вартість в’їзних документів буде збільшена з € 60 до € 80, «щоб держави-члени Євросоюзу могли в більшій мірі покривати витрати на оформлення віз». Згідно цієї реформи, заявки на отримання віз можна буде подавати в період «до шести місяців і не пізніше, ніж за 15 днів до поїздки».

Реформа передбачає встановлення між країнами ЄС «узгодженого підходу до видачі багаторазових в’їзних віз для постійних мандрівників з позитивною історією». Період, на який європейська влада може видаватиме їм шенген, може поступово збільшитися від одного до п’яти років.

«Ефективне управління міграцією включає в себе забезпечення того, щоб країни ЄС могли вислати тих, хто не має права на перебування», — йдеться в повідомленні Ради.

Нові правила оформлення віз «нададуть ще один інструмент для відповіді на дії тих третіх країн, які не хочуть повертати своїх власних громадян».

Похожие записи

Начните вводить, то что вы ищите выше и нажмите кнопку Enter для поиска. Нажмите кнопку ESC для отмены.

Вернуться наверх