Абромавичус розповів, яка середня зарплата в «Укроборонпромі»

За його словами, ситуацію може покращити зростання продажів продукції концерну.

На підприємствах концерну “Укроборонпром” середня зарплата коливається від 3,5 до 59 тис. грн за місяць.

Про це в інтерв’ю «Укрінформ» розповів директор держконцерну Альварус Абромавичус.

За словами керівника, заробітні плати залежать від посади та самого підприємства. Найменше заробляють на Харківському авіаційному заводі.

Читайте також:

Проти учасників концерну "Укроборонпром" порушено 583 кримінальні справи — Абромавичус

«Тут досить велика різниця, в залежності від підприємства. Наприклад, візьмемо КБ «Луч». Коли я його відвідував, дізнався, що середня зарплата там 59 тис. грн. А найменша з усіх, що я бачив, на Харківському авіаційному заводі, оскільки він в стадії банкрутства вже багато років. У нього заборгованість там перед кредиторами, перед колективом 3,5 млрд гривень. Там середня зарплата близько 3,5 тис. грн», — розповів він.

На його думку, покращити рівень життя працівників та вирівняти ситуацію може вирівняти зростання продажів продукції концерну.

«Лише зі зростанням виручки можна гарантувати людям підвищення зарплати. Адже зараз через відсутність засобів на модернізацію, через досить несучасні управлінські підходи, ми маємо ситуацію, коли середня виручка на співробітника становить близько 16 тис. доларів на рік. У той же час середня по ринку у світі у цьому секторі — 365 тисяч доларів», — додав Абромавичус.

Нагадаємо, журналісти-розслідувачі оприлюднили масштабне розслідування про корупцію і розкрадання в оборонному комплексі України. За даними журналістів, до схеми виведення з української оборонки сотень мільйонів гривень причетний друг і партнер Порошенка, ексчлен Ради національної безпеки і оборони Олег Гладковський, його 22-річний син Ігор і гендиректор «Укроборонпрому» Павло Букін. Оприлюднили секретну переписку учасників злочинної схеми, внутрішні документи, докази домовленостей про хабарі. Розмір розкрадання становить не менше 250 мільйонів гривень. Антикорупційне бюро відкрило кримінальне провадження, а Гладковського звільнили з РНБО.

Експрезидент України Петро Порошенко після оприлюднення журналістського розслідування увів в дію рішення РНБО про реформування оборонно-промислового комплексу та підвищення рівня прозорості виконання державного оборонного замовлення.

Відео

Слідчі ДБР провели обшуки в "Укроборонпромі" та в квартирі Валерії Гонтаревої

Слідчі ДПР проводили слідчі дії в державному концерні та деяких інших дотичних підприємствах. Паралельно обшуки пройшли і в квартирі колишньої голови Нацбанку Валерії Гонтаревої. Згодом в ДБР заявили — ці дії пов'язані між собою. У бюро розслідувань вивчають зловживання у Нацбанку тих часів, коли його очолювала Гонтарєва, а не незаконну діяльність оборонного концерну.  

Похожие записи

Начните вводить, то что вы ищите выше и нажмите кнопку Enter для поиска. Нажмите кнопку ESC для отмены.

Вернуться наверх