ЦВК може зірвати одну з найуспішніших реформ в Україні – Гройсман

ЦВК може зірвати одну з найуспішніших реформ в Україні – Гройсман

© УНІАН

Глава Кабміну просить комісію не затягувати із призначенням виборів в ОТГ.

Прем’єр-міністр Володимир Гройсман закликав Центральну виборчу комісію призначити вибори в територіальних громадах. За словами глави уряду, наразі проведення голосування під загрозою, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Голосування у сотнях громад мало б відбутися наприкінці жовтня, але прем’єр каже, що через дії ЦВК воно опинилось під загрозою. За законом, рішення щодо виборів комісія мала б прийняти до 17 серпня, натомість ЦВК 9 серпня звернулася за законодавчими роз’ясненнями до комітету Верховної Ради з питань правової політики та правосуддя. Нардепи ж нині у відпустці, а без їхнього висновку коміся відмовилася призначати дату виборів до громад.

В уряді переконані, що рішення Центрвиборчком може ухвалити і без консультацій із парламентарями. А от можливий зрив голосування, на думку Гройсмана, завдасть неабиякого удару одній із найуспішніших реформ у країні. У ЦВК заяву прем’єра поки що не коментували.

ВідеоЧерез дії ЦВК під загрозою опинилися вибори до територіальних громад

Призначити вибори в територіальних громадах закликає ЦВК прем'єр-міністр. Голосування у сотнях громад мало відбутися наприкінці жовтня. За законом, рішення щодо виборів комісія мала б прийняти до 17 серпня. Натомість ЦВК 9 серпня звернулася за законодавчими роз'ясненнями до Парламентського комітету ВР. Нардепи нині — у відпустці, а без їхнього висновку ЦВК відмовилася призначати дату виборів до громад. 

Похожие записи

Начните вводить, то что вы ищите выше и нажмите кнопку Enter для поиска. Нажмите кнопку ESC для отмены.

Вернуться наверх