Допит тривав вісім годин: депутат Лозовий повідомив подробиці свого затримання в Чехії

Допит тривав вісім годин: депутат Лозовий повідомив подробиці свого затримання в Чехії

© УНІАН

Політика спершу запідозрили в навмисному збуті фальшивих євро, але потім відпустили.

Нардеп-радикал Андрій Лозовий розповів подробиці свого затримання у Чехії. Депутат розплатився за покупку в аеропорту Праги фальшивими євро, котрі отримав від помічника ще в Києві, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Політик купував подарунок мамі у Duty Free, коли продавчиня виявила, що гроші, якими розраховувався нардеп, фальшиві. Ці євро депутату, з його слів, передав помічник, імені якого Лозовий не розриває. Валюту той купив на чорному ринку по інтернету. «Зайшов у літак, уже поклав речі, мене стюардеса попросила пройти наперед, тому що хоче поспілкуватися поліція. Потім тривав допит, і десь там в цілому вісім годин мене протримали. Я вчора повідомив національну поліцію нашу – вони його другий день шукають, SIMку викинув, очевидно. Став, на жаль, жертвою афери», — розповів Лозовий.

ВідеоНардеп Лозовий розповів ТСН подробиці свого затримання у Чехії

Лозового затримали у аеропорту Праги напередодні ввечері, коли він розраховувався у Duty Free фальшивими євро. В чеському законодавстві спроба заплатити підробкою прирівнюється до виробництва фальшивих грошей. 

Політик додав, що чехи розібралися в ситуації та у своєму провадженні визнали його потерпілим. Це підтверджують і в офіційній місії нашої держави в столиці Чехії. «Посольством України було надано передбачений законодавством консульський супровід у цій справі», — наголосили дипломати у Празі.

Згідно електроної декларації, нардеп має готівкою 150 тисяч євро. Тож питання, навіщо він взагалі купував валюту. «Я не буду зараз говорити приватні подробиці. Хотів би закликати наших громадян узагалі не вестися на ці афери», — наголосив Лозовий. Навіщо, скільки і у кого міняв, і чому саме на чорному ринку – на ці питання нардеп вичерпно так не відповів.

Кореспондент ТСН Іван Воробйов

Похожие записи

Начните вводить, то что вы ищите выше и нажмите кнопку Enter для поиска. Нажмите кнопку ESC для отмены.

Вернуться наверх