Гройсман звинуватив правоохоронців у кришуванні контрабанди і підготовці провокацій проти нього й уряду

Гройсман звинуватив правоохоронців у кришуванні контрабанди і підготовці провокацій проти нього й уряду

© Reuters

Глава уряду наголосив, що зловмисники носять погони.

Очільник українського уряду Володимир Гройсман розповів про підготовку провокацій проти нього особисто, а також проти членів уряду корумпованими правоохоронцями.

Про це прем’єр заявив на засіданні Кабміну.

«Я просив би, щоб мене персонально почули сьогодні всі ті, хто «кришує» нелегальний бізнес, всі ті, хто «кришує» нелегальну контрабанду, нелегальне ввезення товарів на українські ринки. Я підкреслюю, що вони носять сьогодні погони і є дійсними працівниками правоохоронної системи. Я знаю, що ви обговорюєте мої слова й мої позиції з цього приводу, мою непохитність. Я знаю, що ви готуєте провокації проти прем`єр-міністра, уряду й членів уряду», — наголосив він.

Гройсман також нагадав, що всі правоохоронці повинні служити державі і наповнювати державну скарбницю.

«Не мені, не комусь іншому, а державі», — резюмував прем’єр-міністр.

Нагадаємо, раніше Гройсман анонсував посилення закону про захист бізнесу від зловживань чиновників і правоохоронців, більш відомий як «маски-шоу-стоп».

«Перевищення повноважень — ми будемо давати свої висновки і будемо звертатися до правоохоронних органів, аби вони ухвалювали кадрові рішення щодо нечесних працівників. Але будуть вимоги й до бізнесу – чесний бізнес, чесна сплата податків. Цей баланс треба зберегти», — сказав він

Похожие записи

Начните вводить, то что вы ищите выше и нажмите кнопку Enter для поиска. Нажмите кнопку ESC для отмены.

Вернуться наверх