Кабмін виділив гроші на утеплення понад двох тисяч багатоповерхівок

Статутний капітал Фонду енергоефективності збільшили на 1,2 мільярда гривень.

6 листопада уряд ухвалив рішення про збільшення статутного капіталу державної установи «Фонд енергоефективності» на 1,2 млрд грн – до 2 млрд 719,3 млн грн.

«Рішення дозволить впровадити 2041 проєкт з термомодернізації багатоквартирних житлових будинків і таким чином зменшити їхні втрати на теплову енергію від 20% до 50%, залежно від обраного типу термомодернізації. Також сприятиме виконанню угоди EU4 Ukraine між урядом України та Європейським Союзом щодо фінансування заходів комплексної термомодернізації житлового фонду», — зазначили у Міністерстві розвитку громад та територій.

Раніше повідомлялося, що в Києві тарифи на опалення та гарячу воду не підвищуватимуть. Обіцяють спробувати навіть зменшити. Ціни зменшуватимуть за рахунок втілення програми енергоефективності для житлових будинків.

Відео

В Україні розпочав на повну працювати Фонд енергоефективності 

Ця державна установа грошима підтримуватиме енергомодернізацію будинків. Частково відшкодовуватиме витрати від встановлення індивідуального теплового пункту до теплоізоляції стін та труб. Якщо у будинку таке зробити, обіцяють у фонді,  платіжка за опалення зменшиться вдвічі, а то й більше.    

 

Похожие записи

Начните вводить, то что вы ищите выше и нажмите кнопку Enter для поиска. Нажмите кнопку ESC для отмены.

Вернуться наверх