Керівник «Укрзалізниці» запропонував продати частину компанії приватним інвесторам

Кравцов вважає, що продати частину "Укрзалізниці" можна через біржу.

Голова «Укрзалізниці» Євген Кривцов вважає, що вихід компанії на біржу — проведення процедури IPO (первинного розміщення акцій на біржі) — є  ефективним способом залучення інвестицій у залізничну галузь України.

Про це 27 серпня він написав у своїй колонці на «Економічній правді».

Читайте також:

Махрові рушники, білизна та склянки. В "Укрзалізниці" розповіли, що пасажири крадуть найчастіше

«На мою думку, найбільш дієвим механізмом залучення інвестицій у галузь в найближчому майбутньому є саме IPO. Ми можемо пропонувати ринку частину акцій усієї компанії чи якогось окремого бізнес-сегменту – можливі різні сценарії», – зазначив Кравцов.

Кравцов пригадав, що часткову приватизацію нещодавно здійснила залізнична компанія Польщі, що дозволило їй залучити інвестиції у вантажні перевезення.

«У будь-якому разі, коли, навіщо і в який спосіб здійснюватиметься приватизація Укрзалізниці, вирішуватиме її власник держава», — наголосив керівник компанії та додав, що «Укрзалізниця» повинна буде здійснити низку перетворень, які знизять рівень корупції у галузі та підвищать її прозорість.

Раніше повідомлялося, що пасажирські перевезення щороку завдають перевізнику близько 10 млрд грн збитків. Залізничники скаржаться на відсутність підтримки від держави для розвитку пасажирських перевезень.

ВідеоУкрзалізниця починає оновлювати електрички – Економічні новини

  "Укрзалізниця" починає оновлювати електрички. Цього року пощастить поки двом областям. Детальніше про це, а також про безпеку українських готелів та допомогу з безробіття — дивіться в економічному огляді після свіжого курсу валют.  

Похожие записи

Начните вводить, то что вы ищите выше и нажмите кнопку Enter для поиска. Нажмите кнопку ESC для отмены.

Вернуться наверх