Ляльки, комп’ютери та кіндер-джої: що дарували нардепи своїм дітям на День Святого Миколая

Ляльки, комп’ютери та кіндер-джої: що дарували нардепи своїм дітям на День Святого Миколая

Народні обранці розповіли, що шанують це свято і присвячують його своїм рідним.

Українські журналісти вирішили з’ясувати, як святкують День Святого Миколая народні депутати. Багатьох розпитати не вдалося, бо в останній робочій тиждень року парламентарів у Раді втричі менше, ніж зазвичай, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Першим в поле зору потрапив нардеп Антон Геращенко, котрий має кількох дітей. «По-перше, це будуть обов’язково цукерки. Для доньки це будуть ляльки і якісь куховарські прилади, тому що їй уже два рочки і вона дуже полюбляє готувати. Сину вже 13 буде наступного року, він хоче бути генним інженером, купив плазменну таку штуку – думаю, може вдарити струмом», — розповів політик.

ВідеоТСН дізналася, які подарунки Святий Миколай приніс нардепам

В останній робочій тиждень парламентарів у Раді втричі менше ніж зазвичай, бо всі ж напевно готувалися до Дня Святого Миколая. Які подарунки він приніс нашим нардепам, а які дарують вони самі – далі у сюжеті.

Також серед подарунків згадувалися надпотужний комп’ютер для сина-геймера, велика коробка кіндер-джоїв для доньки, а також парфуми для дружини.

Читайте також:
Гірськолижний курорт у Болгарії та "забуті" квартири в РФ: українські депутати розповіли про своє майно за кордоном

Раніше українські політики продемонстрували, чого варті в спорті. Півроку нардеп Ганна Гопко у студії грації сідала на шпагат. Сергій Тарута щоранку тренується стоянням на голові. А Сергій Рибалка на «ти» з турніком, легко віджимається і залюбки бігає на доріжці.

Кореспондент ТСН Дар’я Счастлива

Похожие записи

Начните вводить, то что вы ищите выше и нажмите кнопку Enter для поиска. Нажмите кнопку ESC для отмены.

Вернуться наверх