Міністерство ветеранів не створюють, бо немає кандидатури керівника – Гройсман

Прем’єр пропонує ветеранам тимчасовий варіант вирішення проблеми.

Одне міністерство для ветеранів замість двох десятків різних установ вимагали колишні воїни АТО під будівлею Кабінету міністрів України. Вдень вони провели там акцію разом із «Нацкорпусом» і національними дружинами, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Ветерани війни на Донбасі наполягають, що їхніми проблемами має опікуватися профільне міністерство, про створення котрого говорять іще з початку року. Однак досі ветерани змушені ходити кабінетами різних міністерств і служб, що почасти не дає результату.

ВідеоУчасники бойових дій під Кабміном вимагали створити міністерство для ветеранів

Одне міністерство для ветеранів замість двох десятків різних установ. Із такою вимогою під будівлею Уряду провели акцію учасники бойових дій. До них доєдналися Нацкорпус та національні дружини. Ветерани війни на Сході наполягають, їхніми проблемами має опікуватися профільне міністерство. 

Прем'єр-міністр Володимир Гройсман пояснив, що наразі коаліція не узгодила кандидатуру на посаду ветеранського міністра, тому уряд пропонує реформувати Держслужбу, яка вже існує. «Найближчими тижнями ми могли б запропонувати реформу самої державної служби, як центрального органу виконавчої влади, яка вже готова цим питанням опікуватися, але поки що залишається без керівника», — пояснив глава Кабміну.

«Насправді зараз усе зупинилося, не зрозуміло, хто буде кандидатурою на пост міністра, не зрозуміло, чи закладуть кошти на це міністерство. Рік добігає кінця, нічого не відомо. Тому ми вийшли нагадати, що ви нам пояснювали, що це міністерство треба», — заявив керівник організації «Ветеранське братерство» Дмитро Шатровський.

Фотогалерея

Ветерани вийшли під Кабмін вимагати створення свого міністерства (5 фото)

Похожие записи

Начните вводить, то что вы ищите выше и нажмите кнопку Enter для поиска. Нажмите кнопку ESC для отмены.

Вернуться наверх