Медведчук очолив політраду партії Рабіновича

Медведчук очолив політраду партії Рабіновича

© Офіційний сайт партії "За життя"

Рішення було ухвалене одноголосно.

Лідер проросійського руху «Український вибір» Віктор Медведчук очолив політраду партії «За життя», лідером якої є народний депутат Вадим Рабінович.

Про це 4 листопада повідомляється на сайті партії.

Медведчука обрали головою політради «За життя» одноголосно на першому позачерговому з'їзді партії.

Про те, що Медведчук увійшов до складу партії «За життя», повідомлялося ще у липні. Її лідер Вадим Рабінович розповідав, що Медведчук відповідатиме «за напрям із відновлення миру з Росією, відновлення переговорів із СНД».

ВідеоМедведчук: як і за чий рахунок кум Путіна крокує у велику політику в інтересах Порошенка

До президентських виборів залишилося дуже мало часу. І поки що президент Порошенко хоче зробити все, аби опинитися у їх другому турі. Опинитися з дуже комфортним для себе суперником, якого — не зважаючи на колосальний антирейтинг — зможе перемогти. Цей кандидат — Віктор Медведчук. Повернення Медведчука у велику політику, входження до партії "За життя" і майбутнє об’єднання з Оппоблоком курується з Москви. 

Медведчук є кумом президента Росії Володимира Путіна і повторює багато його ідей — виступає за федералізацію України та зближення з Москвою, не вважає Росію агресором і прагне скасування антиросійських санцій. Після перемовин Путіна і президента США Дональда Трампа у Гельсінкі Медведчук вирішив балотуватися до Верховної Ради, щоб там просувати зміни до Конституції щодо статусу Донбасу, писали ЗМІ.

Також стало відомо, що Медведчук встановив контроль над телеканалом «112 Україна», хоча сам він це заперечує.

Похожие записи

Начните вводить, то что вы ищите выше и нажмите кнопку Enter для поиска. Нажмите кнопку ESC для отмены.

Вернуться наверх