На ПАРЄ Гончаренко у гумових рукавичках нагадав, чим небезпечні росіяни

На ПАРЄ Гончаренко у гумових рукавичках нагадав, чим небезпечні росіяни

© Ірина Геращенко/Facebook

Як зазначила Ірина Геращенко, після виступу української делегації генсек РЄ "зірвався".

Українській делегації у ПАРЄ вдалось зачепити генсека Ради Європи Турбйона Ягланда, який намагається повернути російську делегацію до Асамблеї. Про це повідомила нардеп Ірина Геращенко у своєму Facebook.

Як повідомила член української делегації, вона з колегами нагадали євродепутатам про анексію Криму та війну на Донбасі, про Сенцова та інших політв’язнів, про систематичне ігнорування та невиконання Росією резолюцій. А на додачу нардеп Олексій Гончаренко у гумових рукавичках нагадав, що співпраця з росіянами шкідлива для здоров’я.

«Олексій Гончаренко нагадав, що з росіянами страшно сідати за один стіл — можуть отруїти. Й потрібні засоби для хімзахисту, якими варто користуватися тим, хто збирається відкрити Росії двері . Для наглядності він надів гумові рукавички», — написала Геращенко.

Депутат зазначила, що після цього виступу «генсек Янгланд таки зірвався».

«Він взяв слово, побіг на трибуну й почав виправдовуватися, що, мовляв, він писав висновок до цієї злощасної резолюції , яку обговорює зала, не з власної ініціативи, а бо його…. попросило керівництво ПАРЄ. Його виступ мав абсолютно протилежний ефект», — додала депутатка.

Українській делегаціі таки вдалося вивести з себе Генсека РЄ Янгланда, який поставив собі мету: до закінчення свого…

Опубліковано Iryna Gerashchenko Вівторок, 9 жовтня 2018 р.

Геращенко резюмувала, що дебати були дуже запеклими, а думки, чи повертати російську делегацію, розділились навпіл. Голосування відбудеться за кілька годин.

Нагадаємо, сьогодні на засіданні вирішують, чи повертати Росію до Парламентської асамблеї, попри накладені на неї санкції. Спеціально під Москву ПАРЄ спробує змінити свій статут, а саме — правила запровадження санкцій. Росія більше року шантажує організацію і не платить членські внески. 

ВідеоУ ПАРЄ розпочалися дебати щодо зняття санкцій з Росії

На засіданні вирішують — чи повертати Росію до парламентської асамблеї, попри накладені на неї санкції. Сьогодні, спеціально під Москву, ПАРЄ спробує змінити свій статут, а саме — правила запровадження санкцій. Росія більше року шантажує організацію і не платить членські внески. 

Похожие записи

Начните вводить, то что вы ищите выше и нажмите кнопку Enter для поиска. Нажмите кнопку ESC для отмены.

Вернуться наверх