НАЗК знайшло приховані статки в е-деклараціях нардепа та екс-судді

НАЗК знайшло приховані статки в е-деклараціях нардепа та екс-судді

© УНІАН

Висновки щодо недостовірної інформації передані до НАБУ.

Національне агентство з питань запобігання корупції направило до Національного антикорупційного бюро 3 обґрунтовані висновки щодо декларування недостовірної інформації народним депутатом Дмитром Святашем (депутатська група «Відродження») та колишнім суддею Верховного суду України Олександром Потильчаком.

Про ухвалення відповідного рішення на останньому засіданні Нацагентства повідомляє прес-служба НАЗК у понеділок, 13 серпня. 

Встановлено, що Дмитро Святаш у декларації за 2015 рік не вказав разовий видаток на придбання авіаквитків на суму 62,4 тис. гривень та не відобразив фінансові зобов’язання перед банком у розмірі 600,8 тис. евро та 618,4 тис. доларів США. Ці зобов’язання також не вказані в декларації депутата за 2016 рік. В НАЗК уточнюють, що на той час вони становили 450,3 тис. євро та 467,5 тис. доларів США.

Колишній суддя Олександр Потильчак, подаючи декларацію за 2016 рік не зазначив, що його дружина є власником ТОВ «Юридична група «Константа» зі статутним капіталом 26,2 тис. грн., не вказав інформацію про вартість 2-х земельних ділянок, які їй належать на праві власності та вартість яких відповідно до договорів купівлі-продажу становить 43,7 тис. та 218,5 тис. гривень. Крім того, екс-суддя не задекларував дохід дружини у сумі 225 тис. грн.

Власний дохід у загальному розмірі 530 545 грн колишній суддя також не вказав у декларації.

Нагадаємо, Нацагентство із запобігання корупції перевірить декларації судді Київського райсуду Полтави Андрія Антонова, який закрив справу проти мера Харкова Геннадія Кернеса.

Відео"Перемога" Павелка: під НАЗК провели пікет у вигляді футбольного матчу

Активісти спорудили імпровізовані футбольні ворота, в них поставили хлопця в масці Олександра Мангула. З протилежного боку парубок в масці Андрія Павелка пробив пенальті. Усі дванадцять ударів – результативні. Акцію присвятили бездіяльності НАЗК у справі порушення антикорупційного законодавства за боку президента ФФУ. Активісти впевнені, що Павелко тисне на НАЗК.

 

Похожие записи

Начните вводить, то что вы ищите выше и нажмите кнопку Enter для поиска. Нажмите кнопку ESC для отмены.

Вернуться наверх