Після зустрічі Трампа та Порошенка відновить роботу Комісія з стратегічного партнерства України і США

Комісія була започаткована майже десять років тому.

За підсумками зустрічі президента України Петра Порошенка і президента США Дональда Трампа було домовлено про відновлення роботи Комісії стратегічного партнерства України і США.

Про це голова української держави повідомив після участі в заходах у Парижі, інформує Радіо Свобода.

За його словами, результатом цих зустрічей стала домовленість про проведення у Вашингтоні 16 листопада цього року Комісії стратегічного партнерства Україна – США на рівні міністрів закордонних справ двох країн.

Голова держави нагадав, що Комісія була започаткована майже десять років тому.

«Сьогодні ми домовилися відновити її роботу як символ того, що партнерство між Україною та Сполученими Штатами Америки має стратегічний характер», – сказав президент України.

Раніше повідомлялося, що 11 листопада у Парижі відбулася тристороння зустріч, в якій взяли участь президент України Петро Порошенко, президент Франції Еммануель Макрон та канцлер Німеччини Ангела Меркель. Головним предметом розмови між політиками була ситуація на Донбасі. 

ВідеоБлизько 70 світових лідерів у Парижі відзначили 100-річчя завершення Першої світової війни

Порошенко, Трамп і Путін — під французьким небом. У Парижі їх зібрав Еммануель Макрон разом з сімома десятками інших державних очільників святкувати соту річницю закінчення Першої світової війни, і закликав усіх пам'ятати історію, аби не повторювати помилок минулого. 

 

Похожие записи

Начните вводить, то что вы ищите выше и нажмите кнопку Enter для поиска. Нажмите кнопку ESC для отмены.

Вернуться наверх