Партія Вакарчука вимагає вийти з Мінських угод і заморозити конфлікт на Донбасі

"Голос" скептично ставиться до майбутньої зустрічі "нормандської четвірки".

Партія «Голос» Святослава Вакарчука вимагає вийти з Мінських угод і заморозити ситуацію на Донбасі. На думку політичної сили, наразі це єдиний ефективний шлях для України.

«Ми боремося на два фронти — з Росією на зовнішньому фронті, з корупцією, слабкою економікою та неефективністю державних інституцій на внутрішньому. Поки що повернути Крим та Донбас на умовах, прийнятних для України, неможливо. Тому потрібно будувати країну, розвивати економіку і повертати свої землі, коли в нас буде достатньо сил, а міжнародна ситуація буде цьому сприяти», – йдеться у заяві.

Читайте також:

Пристайко розповів про альтернативу "нормандському" та "мінському" форматам

У «Голосі» впевнені, що Росія зараз не готова до конструктивної розмови і вона прагне створити контрольовану автономію в складі України, яка знищить нашу країну зсередини. З огляду на це у партії скептично ставляться до зустрічі лідерів країн «нормандського формату».

«Так очікувана президентом Зеленським поїздка на зустріч в Нормандському форматі може принести лише дві речі: групову фотографію і примушення України до миру на умовах Москви. З виборами без контролю над кордоном, бо так записано в Мінських угодах», – йдеться у заяві.

Тому «Голос» закликає «визнати реальність і вийти з Мінських угод», але при цьому «не відходити ні на крок назад: ані на військовому, ані на дипломатичному фронтах».

Читайте також:

"Формула Придністров’я": депутати ВР розійшлися в оцінках пояснень Зеленського щодо рішень у Мінську

«Всі маємо зрозуміти: повернути Крим і частину Донецької та Луганської областей на наших умовах поки що немає можливості. Україна має перегрупуватись і зібрати сили, щоб повернути втрачені території та людей, які стали заручниками агресора. Повернути в тому числі ментально», – вважають у партії.

ЗАЯВА ПАРТІЇ «ГОЛОС»: НАМ ПОТРІБНА НОВА СТРАТЕГІЯ ПЕРЕМОГИ Повністю усвідомлюючи, що: Крим та частина Донецької та…

Опубліковано Голос Пʼятниця, 8 листопада 2019 р.

Нагадаємо, глава МЗС України Вадим Пристайко заявляв, що у випадку провалу Мінських домовленостей, Україна буде розглядати можливість запрошення міжнародної місії для підтримання миру на Донбасі. Пристайко зазначив, що Україна ще не вичерпала ще всіх можливостей у підготовці нормандського саміту і працює в такому форматі. 

Відео

​​​​​​​"Якщо Мінські домовленості проваляться": Пристайко назвав запасний варіант закінчення війни на Донбасі

В ексклюзивному інтерв'ю ТСН.ua міністр закордонних справ України Вадим Пристайко розповів, що альтернативним варіантом вирішення конфлікту на Донбасі може стати залучення місії ООН з підтримання миру.  

 

Похожие записи

Начните вводить, то что вы ищите выше и нажмите кнопку Enter для поиска. Нажмите кнопку ESC для отмены.

Вернуться наверх