Посол пояснив, яке саме представництво Україна планує відкрити в Єрусалимі

Раніше про відкриття українського представництва повідомив прем'єр Ізраїлю.

У Єрусалимі, який своєю столицею вважають Ізраїль та Палестина й між якими триває війна, Україна планує відкрити офіс із впровадження інновацій. А про перенесення туди з Тель-Авіва посольства України чи консульства не йдеться.

Про це в коментарі «Укрінформу» сказав посол України в Ізраїлі Геннадій Надоленко.

«На сьогоднішній день мова не йде про перенесення посольства чи консульства (до Єрусалима). Мова йшла — це була спільна ідея і президента України, і прем’єр-міністра Ізраїлю — про можливість відкриття інноваційних офісів у Єрусалимі та Києві, які будуть займатися розвитком технологічної співпраці», — уточнив Надоленко.

Читайте також:

Історичний візит з нотками скандалу. Про що домовилися президент України Зеленський і прем'єр Ізраїлю Нетаньягу

Він додав, що в цьому контексті Україні дуже важливо підтримувати тісний інноваційний зв’язок з Ізраїлем, тому що він дійсно є «стартап-нацією», там постійно зароджуються нові технології, і нашій країні треба постійно тримати руку на пульсі цих технологій.

«Я думаю, що такий офіс буде надзвичайно цікавим», — впевнений дипломат.

Раніше прем’єр-міністр Ізраїлю Біньямін Нетаньягу сказав, що його візит до Києва «приносить… представництво України в Єрусалимі».

ВідеоЗеленський зустрівся з Нетаньягу: що обговорювали та про що домовилися

Вирішити питання масових відмов українцям у в'їзді в Ізраїль — пообіцяв у Києві ізраїльський прем'єр Беньямін Нетаньягу. Щороку у країну з релігійними святинями не пускають до п'яти тисяч наших громадян, дві з половиною не змогли потрапити лише цьогоріч. Про що ще домовився президент Володимир Зеленський з Нетаньягу і як себе проявила на українській землі його дружина Сара – у сюжеті.  

 

Похожие записи

Начните вводить, то что вы ищите выше и нажмите кнопку Enter для поиска. Нажмите кнопку ESC для отмены.

Вернуться наверх