Радник прем’єра: після закону про антикорупційний суд потрібно домовитися з МВФ про ціни на газ

Уряд України після ухвалення Верховною Радою закону про антикорупційний суд, який повинен відповідати рекомендаціям Венеціанської комісії, має провести переговори з Міжнародним валютним фондом про ціну на газ для населення та заходи щодо скорочення дефіциту державного бюджету. Про це заявив голова Стратегічної групи радників з підтримки реформ при уряді України Іван Міклош на форумі в Києві.

 

 

«Треба буде вести переговори, говорити з Міжнародним валютним фондом про це питання (про ціну на газ для населення — ред.). Ще одна проблема — це дефіцит бюджету, який є вищим, аніж передбачалося в законі про бюджет. Потрібно буде вживати додаткових заходів щодо зниження цього дефіциту», — сказав він.

Міклош наголосив, що ключовою умовою продовження співробітництва з МВФ було прийняття закону про антикорупційний суд, однак це не усуває необхідності врегулювання двох умов, що залишилися.

«Їхня позиція була така: антикорупційний суд — найважливіше, але також інші дві передумови (для продовження співпраці — ред.) мають бути забезпечені», — наголосив радник прем’єр-міністра.

Похожие записи

Начните вводить, то что вы ищите выше и нажмите кнопку Enter для поиска. Нажмите кнопку ESC для отмены.

Вернуться наверх