Разумков назвав комітети, головування в яких віддадуть іншим фракціям

Таких комітетів буде 4.

Голова партії «Слуга народу» та можливий наступний очільник парламенту Дмитро Разумков заявив, що іншим фракціям віддадуть головування у чотирьох комітетах Ради та тимчасовій комісії з питань ветеранів.

Про це він повідомив після засідання Підготовчої групи 26 серпня.

Читайте також:

"Слуга народу" хоче очолити 90% комітетів у Раді. У політсилі розповіли, що можуть "віддати" опозиції

«Є пропозиції, вони не остаточні, це лише поки що пропозиції, але йдеться про комітет з питань молоді і спорту, свободи слова… з питань прав людини та деокупації тимчасово окупованих територій, євроінтеграції і комісії з питань ветеранів», — пояснив він.

Разумков також зазначив, що не може поки назвати кандидатів на посади голів цих комітетів, які обговорювались, оскільки домовились поки це не розголошувати.

Водночас, представник від «Європейської солідарності» Артур Герасимов розповів, що депутати узгодили створення окремої тимчасової комісії з питань ветеранів. Раніше його пропонували об’єднати з комітетом із соцполітики. Також Герасимов зазначив, що на голову цієї комісії одноголосно затвердили депутатку від «ЄС» Яну Зінкевич.

Читайте також:

Порошенко та Вакарчук хочуть увійти до комітету питань зовнішньої політики у новій Раді – ЗМІ

Також свою позицію озвучив і депутат від «Опозиційної платформи – За життя» Вадим Рабінович. За його словами, ОПЗЖ запропонували очолити комітет з питань свободи слова.

«Нам запропоновано один комітет — з питань свободи слова. Один. З обрізаними повноваженнями, з відсутністю функцій, з відсутністю права і можливості щось робити. Тому нам практично не запропонували нічого», — зазначив він.

Окрім цього, Рабінович повідомив, що партія «Голос» отримала 15 керівних посад у різних комітетах.

Нагадаємо, раніше народний депутат від партії «Слуга народу» Руслан Стефанчук заявив, що його політсила готова віддати керівництво одним комітетом кожній фракції. 23 серпня під час чергового засідання Підготовчої депутатської групи було затверджено перелік комітетів – його винесуть на голосування Верховної Ради України IX скликання. Загалом там буде 23 комітети, на головування в 21 з яких претендує партія «Слуга народу».

Відео"ЄС" і "Слуга народу" посперечались щодо розподілу місць у комітетах і розсадження у ВР

Скандал через розсаджування депутатів нової Ради в залі, боротьба за грошовиті комітети й однопартійна більшість — до першого пленарного засідання ще тиждень, а новообрані депутати вже загрузли в суперечках. Щоправда, ухваленню рішень конфлікти між найбільшою в історії фракцією "Слуги народу" та опозицією не завадять.    

Похожие записи

Начните вводить, то что вы ищите выше и нажмите кнопку Enter для поиска. Нажмите кнопку ESC для отмены.

Вернуться наверх