«Розплатився і швидко пішов»: чеська поліція розповіла подробиці затримання нардепа Лозового

Нардепа затримали на борту літака, коли той вже збирався летіти до Києва.

Народний депутат України від Радикальної партії Андрій Лозовий хотів купити в аеропорту Праги товар за 440 євро. Коли він почув від продавчині, що гроші можуть бути фальшивими, то швидко пішов з магазину.

Про це йдеться в офіційній відповіді Управління поліції у справах іноземців Республіки Чехія, яку отримало UA:Рівне.

Поліцейські встановили, що 5 листопада о 13:30 іноземець спробував заплатити за товар вартістю 440 євро трьома банкнотами номіналом 200 євро. Продавчиня перевірила купюри спеціальним пристроєм, який показав, що вони — фальшиві.

«Коли вона висловила підозру щодо справжності купюр, іноземець з магазину швидко пішов. На підставі опису іноземця поліцейські розпочали пошуки, які були успішні», — йдеться у відповіді чеських поліцейських.

Товар за 440 євро хотів купити депутат українського парламенту Андрій Лозовий в аеропорту Праги. Він пішов з магазину,…

Опубліковано UA: Рівне Вівторок, 6 листопад 2018 р.

Правоохоронці затримали Лозового на борту літака, який вже був готовий відлітати до Києва. Депутат показав два документи, що посвідчують особу. Одним з них був дипломатичний паспорт України. Також повідомив, що є депутатом українського парламенту і вимагав при своє затримання інформувати українське посольство.

Поліцейські встановили, що Лозовий не має імунітету на території Чехії, тож його врешті затримали. Депутата розповів правоохоронцям, що нічого не знав про фальшиві купюри. За його словами, він обміняв їх в Україні через свого асистента.

Після проведення слідчих дій Лозового відпустили. Подальше розслідування справи здійснює поліція Праги.

ВідеоНардеп Лозовий розповів ТСН подробиці свого затримання у Чехії

Лозового затримали у аеропорту Праги напередодні ввечері, коли він розраховувався у Duty Free фальшивими євро. В чеському законодавстві спроба заплатити підробкою прирівнюється до виробництва фальшивих грошей. 

Нагадаємо, 5 листопада нардепа-радикал Андрія Лозового затримали у Чехії. Депутат розплатився за покупку в аеропорту Праги фальшивими євро, котрі отримав від помічника ще в Києві. Політик купував подарунок мамі у Duty Free, коли продавчиня виявила, що гроші, якими розраховувався нардеп, фальшиві. Ці євро депутату, з його слів, передав помічник, імені якого Лозовий не розриває. Валюту той купив на чорному ринку по інтернету. 

Похожие записи

Начните вводить, то что вы ищите выше и нажмите кнопку Enter для поиска. Нажмите кнопку ESC для отмены.

Вернуться наверх