Саакашвілі назвав помилкою свій переїзд із Грузії в Україну

Колишній грузинський президент шкодує, що залишив рідну країну.

Експрезидент Грузії та колишній керівник Одеської обласної державної адміністрації в Україні Міхеіл Саакашвілі назвав помилкою те, що переїхав із однієї країни в іншу. Причиною такого рішення у 2013 році він назвав втому.

Читайте також:

Верховний суд остаточно підтвердив законність вигнання Саакашвілі з України

«Шкодую, що в 2013 році я просто залишив все і покинув Грузію», — заявив він. При цьому Саакашвілі заперечив, що тікав від переслідувань. «Пішов не через острах сісти в тюрму… А тому, що втомився і люди втомилися від мене», — наполягає політик. «Але залишити свою країну – це найгірший вихід», — наголосив експрезидент Грузії.

Як повідомлялося, останнім часом у Грузії загострилася політична ситуація та відбулася низка велелюдних мітингів, а також сутичок демонстрантів із поліцією. Зокрема, 26 листопада активісти заблокували заклад харчування, в якому вечеряла лідерка держави Саломе Зурабішвілі. Того ж дня сили спеціального призначення розігнали протестувальників, які заблокували входи до парламенту в Тбілісі.

Відео

Дружина Саакашвілі розповіла, наскільки важко їй жити на відстані від чоловіка

Подружжя Саакашвілі рідко можна побачити вдвох в Україні. Наскільки важко дружині жити далеко від чоловіка та чи не ревнує вона його до українських жінок – дивіться в сюжеті.

Похожие записи

Начните вводить, то что вы ищите выше и нажмите кнопку Enter для поиска. Нажмите кнопку ESC для отмены.

Вернуться наверх