США та Білорусь вперше за десять років обмінялися послами

Країни відновили диппредставництва.

Сполучені Штати Америки та Білорусь ухвалили рішення про відновлення диппредставництва на рівні послів.

Про це 17 вересня заявив заступник державного секретаря США з політичних питань Девід Гейл на зустрічі з президентом Білорусі Олександром Лукашенком,  передає БЕЛТА.

«Після нашої зустрічі ми зробимо оголошення, що будемо обмінюватися послами після такої кількості років без послів», — сказав Гейл.

Читайте також:

Лукашенко вимагає, щоб Росія "не гнобила та не нахиляла" Білорусь

Заступник держсекретаря також додав, що Вашингтон радий, що ця глава у двосторонніх відносинах закінчується.

«Ми закриваємо цю главу через ті кроки, які ваша країна і ви особисто зробили. Також відзначаємо те бачення, яке ви взяли на озброєння — більшої різноманітності як у внутрішніх справах, так і у відносинах із зовнішнім світом. Ми надзвичайно підтримуємо це бачення і зробимо все можливе, щоб допомогти вам на цьому шляху» — додав він.

Нагадаємо, раніше до Білорусі з візитом приїздив радник президента США з національної безпеки Джон Болтон. Після зустрічі з ним, президент країни Олександр Лукашенко назвав цей візит «історичним» та запропонував розпочати відносини зі США «з чистого аркуша».

Відео

У Туреччині поранили працівника посольства Білорусі

У заступника адміністративного управління Олександра Поганшева вистрілив сусід-турок, колишній військовослужбовець, а тоді застрелив і себе. Білоруського дипломата нині доправили у реанімацію із тяжкими пораненнями, а от стрілка врятувати не вдалося. Скандальною справою займається поліція, долучилося і турецьке МЗС.

Похожие записи

Начните вводить, то что вы ищите выше и нажмите кнопку Enter для поиска. Нажмите кнопку ESC для отмены.

Вернуться наверх