«Таке дають людям у комі»: адвокат розповів про штучну суміш, якою годують Сенцова

Сенцов відмовляється пити звичайну кількість суміші, аби залишатись у голодуванні.

Три тижні тому Олег Сенцов почав пити медичну суміш, до цього він нічого не вживав.

Про це розповів адвокат політв’язня Дмитро Дінзе в інтерв'ю Медузі, яке вийшло 10 серпня.

Як пояснили адвокату фахівці, медична суміш підтримує вміст поживних речовин в організмі. «Це не можна назвати їжею в повноцінному розумінні цього слова або харчуванням», — зауважив він.

Вона складається з різних білкових, вуглеводних сумішей, які дають можливість підтримувати внутрішні органи в нормальному, стабільному стані та запобігають неадекватним наслідкам розвитку голодування.

ВідеоДенісова оприлюднила нові фото Олега Сенцова з колонії, який голодує уже 88-й день

Нові фотографії бранця Кремля з колонії оприлюднили сьогодні. На них Олег геть виснажений, хоча й усміхається. Про звільнення Сенцова з Путіним завтра збирається говорити президент Франції Еммануель Макрон. Який вигляд має людина, яка голодує вже вісімдесят вісім діб — дивіться далі в сюжеті.

Таку суміш зазичай дають хворим, які перебувають без свідомості або в комі. На ній можна довго протриматись, якщо вживати в адекватних кількостях. Проте Сенцов за домовленістю з адміністрацією вживає її рівно стільки, щоб залишатися в голодуванні . «Він торгується за кожен грам цієї суміші, щоб залишатися у голодуванні. Ну, це його вибір, на жаль», — додає адвокат.

Сам Сенцов пояснює свої дії тим, що у нього є політичні вимоги і він хоче, аби їх почали виконувати. «За себе він взагалі нічого не говорить. Він навіть в якийсь момент сказав, що якщо звільнять тільки його одного, це буде провал», — наголосив Дінзе. 

Як світ вимагає звільнення Олега Сенцова

Нагадаємо, 25 серпня 2015 року українського режисера Олега Сенцова засудили до 20 років ув'язнення в колонії суворого режиму. Йому інкримінували в Росії підготовку до вчинення терористичних актів у Сімферополі, Севастополі та Ялті. 14 травня 2018 року Сенцов оголосив безстрокове голодування. Єдиною умовою його припинення є звільнення всіх українських політв'язнів, які перебувають на території РФ.

Сенцов відмовився просити Путіна помилування. За даними його адвоката, у нього дуже низький пульс, анемія та проблеми із серцем, але від голодування відмовлятися він не збирається. 

Похожие записи

Начните вводить, то что вы ищите выше и нажмите кнопку Enter для поиска. Нажмите кнопку ESC для отмены.

Вернуться наверх