Вілкул зареєстрував у Раді законопроект щодо криміналізації «пропаганди одностатевих стосунків»

Вілкул зареєстрував у Раді законопроект щодо криміналізації "пропаганди одностатевих стосунків"

© УНІАН

Документ передбачає кримінальне покарання — до 6 років в'язниці.

У Верховній Раді зареєстровано законопроект за авторством нардепа «Опозиційного блоку» Олександра Вілкула, який передбачає адміністративну та кримінальну відповідальність за «пропаганду одностатевих стосунків».

Про це повідомляє Громадське.

Згідно з законопроектом, пропагандою зокрема вважаються «дії, які виражаються в публічній демонстрації образу життя осіб, які ведуть одностатеві сексуальні стосунки, їх орієнтації та поведінки».

За пропаганду таких стосунків Вілкул пропонує запровадити адміністративну відповідальність. За повторне порушення закону документ передбачає кримінальну відповідальність — до 6 років позбавлення волі.

Також «опоблоківець» пропонує у своєму законопроекті заборону та криміналізацію виробництва продукції, яка «пропагує одностатеві стосунки».

У пояснювальній записці до документу зазначається, що його метою є «посилення захисту суспільної моралі, охорони сім’ї та традиційних для України сімейних цінностей, посилення соціального захисту сім’ї та дітей».

Нагадаємо, Міністерство юстиції України виступає за легалізацію громадянського партнерства як для двостатевих, так і для одностатевих пар. Про це повідомив керівник Директорату з прав людини, доступу до правосуддя та правової обізнаності Мін'юсту Владислав Власюк. За його словами, цей пункт повинен бути у Плані дій з реалізації Національної стратегії у сфері прав людини. 

ВідеоУ Міністерстві юстиції заперечили новину про підготовку закону про узаконення одностатевих шлюбів

Напередодні новину про те, що в Україні хочуть узаконити одностатеві шлюби, розповсюдила низка ЗМІ. Про підготовку такого законопроекту начебто повідомив один із чиновників Владислав Власюк. А вже сьогодні новині дивується перший заступник міністра юстиції: про одностатеві стосунки справді мовилось, однак її підлеглого не так усі зрозуміли.

 

Похожие записи

Начните вводить, то что вы ищите выше и нажмите кнопку Enter для поиска. Нажмите кнопку ESC для отмены.

Вернуться наверх