Візьму кредит — куплю я Boeing

Український лоукостер SkyUp планує задіяти американські банки для фінансування операції з постачання 10 літаків нового покоління Boeing 737 MAX.

Про це заявив співвласник компанії Юрій Альба, передає liga.net.

 

 

«Питання фінансування ми будемо вирішувати спільно з корпорацією [Boeing, — ред.], тому що це є декларацією підтримки партнерства. Для старту ми залучаємо фінансування від наших партнерів з туризму та їх фінансової групи [очевидно йдеться про компанії Join UP, яка є партнером SkyUp у виконанні чартерних рейсів, — ред.]. Коли ми забезпечимо перший гарантований платіж, буде здійснена спільна поїздка з представниками корпорації провідними банкам США, які забезпечать нам видачу гранту для отримання кредитування у Світового банку», — сказав Альба.

Гендиректор SkyUp Євген Хайнацкий уточнив, що компанія вже виплатила першу частину передоплати за контрактом. «У нас є графік платежів, який залишається витримати. Там передбачено щорічні виплати. Наступний платіж заплановано на 2019 рік», — сказав він.

 

 

Юрій Альба зазначив, що розмір передоплати становить $4 млн. Вона передбачала підписання контракту на поставку 5 літаків останньої генерації в 2023 році і п’яти — в 2024 році. Також в цю передоплату увійшло підписання контракту на лізинг поточних літаків, які нам передані від Малазійських авіаліній, які зараз виконують програмні рейси для туроператорів.

 

 

———————————

Авіакомпанія SkyUp (Скайап) була зареєстрована в червні 2017 року Києві. Її керівником став відомий авіаційний експерт, який раніше працював в низці авіакомпаній, Євген Хайнацький.

Засновником SkyUp виступила компанія ACS-Україна Тетяни Альби і Юрія Альби, яким також належить туроператор JoinUp.

Зараз флот авіакомпанії складається із середньомагістральних суден типу Boeing 737-800 NG (Neхt Generation) ємністю Y189 місць 2013 року випуску. Це наймолодший флот серед українських авіакомпаній — середній вік повітряних суден становить 4 роки. У 2018 році флот буде збільшено до 5-ти літаків. Динаміка розвитку передбачає розширення флоту щонайменше на 3 судна в рік на базі бортів Boeing 737-800 і Boeing 737МАХ (нове сімейство літаків, якиі прийдуть на зміну Boeing 737NG). У 2019 планується збільшення бортів до 8.

Похожие записи

Начните вводить, то что вы ищите выше и нажмите кнопку Enter для поиска. Нажмите кнопку ESC для отмены.

Вернуться наверх