В Україні видали посібник зі стягнення на майнові права інтелектуальної власності

Центр комерційного права видав методичний посібник «Звернення стягнення на майнові права інтелектуальної власності у виконавчому провадженні» для приватних і державних виконавців, арбітражних керуючих, адвокатів, юрисконсультів, патентних повірених, фахівців у галузі права та у сфері інтелектуальної власності, викладачів і студентів юридичних вузів.

Про це на свої сторінці у Фейсбук сповістив заступник міністра Юстиції Сергій Шлкляр.

За словами чиновника, посібник висвітлює порядок та особливості звернення стягнення на майнові права інтелектуальної власності як на один з активів боржника, за рахунок реалізації якого можна повністю або частково виконати рішення майнового характеру.

— Сподіваюся, що викладені в цьому посібнику методичні рекомендації стануть дієвим інструментом у діяльності державних та приватних виконавців, а стягувачів зможуть зорієнтувати на можливий пошук додаткових резервів у виконавчому провадженні, — написав Сергій Шкляр.

Раніше в інтерв’ю виданню Persona.Top Сергій Шкляр розповів, що ніякого «віджиму» майна у українців приватними судовими виконавцями не буде.

Источник: Vse.media

Новости партнера RedAxe.Media

Добавить комментарий

Похожие записи

Начните вводить, то что вы ищите выше и нажмите кнопку Enter для поиска. Нажмите кнопку ESC для отмены.

Вернуться наверх