В Україні з’явиться новий вид соцдопомоги

В Україні з'явиться новий вид соцдопомоги

© УНІАН

З Нового року ті, хто доглядає за дітьми з важкими захворюваннями, отримуватимуть додаткові кошти

В Україні з 1-го січня 2019 року будуть виплачувати додаткові кошти тим, хто доглядає за дітьми з важкими захворюваннями, які ще не встигли оформити інвалідність. Про це розповіли в ефірі «Сніданку 1+1«.

Як повідомлялося, наразі в Україні соціальну допомогу отримують 44% українців. А ще 5 мільйонів домогосподарств отримують субсидію. Зазначимо, ще 923 тисячі домогосподарств із 6 мільйонів 900 тисяч заявників декларували відсутність доходів. Тому їхні декларації перевірять, щоб призначити субсидії.

Міністр соціальної політики Андрій Рева в ефірі Радіо Свобода повідомляв, що чимало тих, хто претендує на субсидію, не витримують перевірки декларацій.

Читайте також:
Де в Україні швидка допомога дійсно швидка? Експеримент ТСН

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що уряд змінив порядок виплати допомоги під час народження дитини в Україні. А також повідомлялося, що в Україні запланували тотальну перевірку одержувачів соціальної допомоги від держави.

ВідеоЗдорожчання ліків та новий залізничний маршрут до Європи – економічні новини

Національний банк України встановив такі курси валют: долар коштує 27,97 грн, а євро – 31,76 грн. В Україні подорожчали ліки на 5%. Укрзалізниця запускає новий безпересадочний вагон до Польщі. З 1-го січня почнуть виплачувати додаткові кошти тим, хто доглядає дітей із важкими захворюваннями.

Похожие записи

Начните вводить, то что вы ищите выше и нажмите кнопку Enter для поиска. Нажмите кнопку ESC для отмены.

Вернуться наверх