В уряді Угорщини заявили про незмінність підтримки територіальної цілісності України

Суперечки щодо угорської громади на Закрпатті не змінили позицію офіційного Будапешту.

Віце-прем’єр-міністр і міністр внутрішніх справ Угорщини Шандор Пінтер заявив про підтримку територіальної цілісності України. Про це повідомила посол України в Угорщині Любов Непоп на власній сторінці в соцмережі Facebook.

Cьогодні на зустрічі з Віце-прем’єр-міністром, Міністром внутрішніх справ Угорщини Шандором Пінтером обговорили питання…

Опубліковано Nepop Liuba Вівторок, 6 листопад 2018 р.

Український дипломат пояснила, що мала зустріч із Пінтером, на котрій розповіла про ситуацію на тимчасово окупованих територіях Криму і Донбасу. «З угорського боку було запевнено в незмінності позиції щодо підтримки територіальної цілісності та відновлення миру в Україні», — заявила Непоп.

ВідеоКонсул Угорщини у місті Берегове став персоною нон ґрата в Україні

В угорського консула є 72 години, щоб покинути територію України. Упродовж наступних 72 годин він має поїхати з України. Відповідну ноту йому вручило МЗС. Це рішення спричинене дипломатичним скандалом між Україною та Угорщиною. Нещодавно в ЗМІ з’явилося відео, на якому під келихи шампанського українським громадянам видавали угорські паспорти. 

Також посол розповіла, що на зустрічі йшлося про взаємодію в правоохоронній сфері, охорону кордону та покращення умов його перетину, зокрема запровадження спільного прикордонного і митного контролю.

Фотогалерея

Величезний паспорт і надувне шампанське. У Береговому пікетували угорське консульство (5 фото)

Похожие записи

Начните вводить, то что вы ищите выше и нажмите кнопку Enter для поиска. Нажмите кнопку ESC для отмены.

Вернуться наверх