Виправдовування Трампа не викликали довіри в Сенаті

Сенатор від Демократичної партії Джані Шахін виступила з ініціативою викликати на слухання в Конгресі офіційного перекладача з боку США, який був присутній на зустрічі тет-а-тет президентів Трампа й Путіна у фінській столиці.

Про це вона заявила у вівторок, на другий день після резонансної заяви Дональда Трампа про те, що вірить президенту РФ, що Росія не втручалася у вибори, попри протилежні висновки американської розвідки, передає власний кореспондент Укрінформу.

 

 

«Я закликаю провести слухання з перекладачем, який був присутній з боку США під час зустрічі президента Трампа з Путіним, щоб дізнатися, що вони обговорювали в приватному порядку. Цей перекладач може допомогти визначити, чим президент США поділився або що пообіцяв Путіну від імені нашої країни», — заявила законодавець на офіційній сторінці в мережі Twitter.

Її ініціативу підтримали однопартійці в американському Конгресі. Зокрема, лідер демократів у Сенаті Чак Шумер запропонував «негайно» провести слухання взагалі з усіма високопоставленими членами делегації, які були присутні на зустрічі президентів США і Росії.

«Дуже важливо, щоб наші республіканські колеги приєдналися до нас, вимагаючи свідчень (на слуханнях — ред.) команди з питань національної безпеки президента, яка перебувала в Гельсінкі, і ми повинні це зробити негайно», — наголосив Шумер.

Він також заявив, що виправдовування Трампа щодо його заяви про недовіру американській розвідці на догоду Путіну, озвучені президентом через 24 години — це дуже пізно, і вони були зроблені «не в тому місці».

Нагадаємо, у понеділок після зустрічі з президентом Путіним Дональд Трамп заявив, що довіряє словам російського президента про невтручання Росії у вибори всупереч протилежним оцінкам розвідки США.

У вівторок Трамп перед зустріччю із членами Конгресу від Республіканської партії виступив із заявою у Білому домі в якій пояснив, що він обмовився, й насправді цілком довіряє висновкам американської розвідки.

 

 

Фото: DW

Похожие записи

Начните вводить, то что вы ищите выше и нажмите кнопку Enter для поиска. Нажмите кнопку ESC для отмены.

Вернуться наверх