«Витягувати Олега потрібно терміново»: сестра Сенцова закликає відправити за ним медичний літак

Стан здоров’я українця дуже поганий.

Стан українського політв’язня Олега Сенцова, який майже два місяці голодує у російській колонії, дуже погіршився. За ним потрібно відправляти медичний літак.

Про це у коментарі Громадському повідомила двоюрідна сестра Сенцова Наталія Каплан.

«Витягувати Олега потрібно терміново», — наголосила вона.

За словами Каплан, Сенцова небезпечно перевозити навіть звичайним пасажирським літаком, а якщо його відправлять по етапу так званими «столипінськими поїздами», то там він точно не виживе.

«Я добре знаю Олега і якщо він скаржиться, а зараз він скаржиться і передбачає кінець, то можу сміливо сказати, що все дуже погано і це можна множити на 100, тому що Олег з тих, хто не говорить, що погано до останнього», — розповіла сестра Сенцова.

Як світ вимагає звільнення Олега Сенцова

Нагадаємо, 25 серпня 2016 року українського режисера Олега Сенцова засудили до 20 років ув'язнення в колонії суворого режиму. Йому інкримінували в Росії підготовку до вчинення терористичних актів у Сімферополі, Севастополі та Ялті. 14 травня 2018 року Сенцов оголосив безстрокове голодування. Єдиною умовою його припинення є звільнення всіх українських політв'язнів, які перебувають на території РФ.

Сенцов відмовився просити Путіна помилування. За даними його адвоката, у нього дуже низький пульс, анемія та проблеми із серцем, але від голодування відмовлятися він не збирається. 

ВідеоСестра Сенцова повідомила про погіршення стану політв'язня

Через адвоката, політв'язень передав їй лист, у якому повідомив, що майже не встає з ліжка і що кінець близький. Олег поскаржився, що перебуває ще й в інформаційному вакуумі: українець навіть не знає, чи цікавиться ще хтось його долею. Режисер голодує вже 87-й день.

 

Похожие записи

Начните вводить, то что вы ищите выше и нажмите кнопку Enter для поиска. Нажмите кнопку ESC для отмены.

Вернуться наверх