У США прозвучала чітка заява, що Україна вступить до НАТО – Клімкін

У США прозвучала чітка заява, що Україна вступить до НАТО – Клімкін

© УНІАН

"Вступ до НАТО – це процес не тільки зміни в секторі безпеки і оборони, це процес звільнення насправді всієї країни".

Сполучені Штати Америки підтримують прагнення України щодо членства в НАТО і впевнені, що одного дня країна приєднається до Альянсу.

Про це за підсумками проведення Комісії стратегічного партнерства Україна-США в Вашингтоні заявив міністр закордонних справ Павло Клімкін, передає «Укрінформ».

«У нашій спільній заяві (за підсумками роботи комісії) дуже чітко написано, і ви це не знайдете в багатьох документах, про те, що Сполучені Штати підтримують наші євроатлантичні прагнення, і що одного дня Україна буде в НАТО. Чіткіше сказати вже за визначенням не можна», — зазначив Клімкін.

Під час засідання комісії, а також під час його зустрічі з держсекретарем США Майком Помпео обговорювалися додаткові кроки для просування України в напрямку НАТО, зокрема, в контексті реформ та імплементації закону про національну безпеку.

«Насправді, вступ до НАТО – це процес не тільки зміни в нашому секторі безпеки і оборони, це процес звільнення насправді всієї країни», — зауважив глава МЗС.

Нагадаємо, у п'ятницю відбулося перше засідання оновленого формату Комісії стратегічного партнерства Україна-США за співголовування глав зовнішньополітичних відомств двох країн.

ВідеоДепутати передали до суду проект змін щодо членства України в ЄС та НАТО

Незворотність курсу України до ЄС і НАТО — депутати погодилися закріпити в Конституції. Та зробили перший крок — до Конституційного суду передали проект змін, що декларують стратегію України на членство в ЄС та НАТО. 

 

Похожие записи

Начните вводить, то что вы ищите выше и нажмите кнопку Enter для поиска. Нажмите кнопку ESC для отмены.

Вернуться наверх