Україна отримає 200 млн доларів від Cвітового банку на розвиток сільського господарства

В Україні хочуть створити сприятливе середовище для розвитку аграрного бізнесу.

Міністерство фінансів України та Світовий банк підписали угоду, в межах якої Україна отримає 200 мільйонів доларів на програми прискорення інвестицій у сільське господарство.

Про це повідомляє пресслужба Мінфіну.

Угоду підписала міністерка фінансів України Оксана Маркарова та директорка Світового банку у справах України, Білорусі та Молдови Сату Кахконен 27 серпня.

Передбачається, що за ці кошти в Україні проведуть інвентаризацію державних сільськогосподарських земель, зроблять супутникове картографування території України, а також посилять систему державного контролю на кордоні з урахуванням вимог Євросоюзу.

Читайте також:

Світовий банк назвав умови, які допоможуть зростанню української економіки

«Україна, яку колись називали житницею Європи, і яка зараз має потенціал стати глобальним постачальником продуктів для світу, потребує таких проєктів, як цей, зокрема, для підготовки земельної реформи і прозорого відкриття ринку землі», — прокоментувала Маркарова.

Проєкт з фінансування розрахований до 2023 року. Його кінцева мета – створення сприятливого середовища для розвитку аграрного бізнесу в Україні, зокрема для малих та середніх підприємств.

Раніше до Києва приїхав керівник Світового банку Девід Мелпас. 23 серпня він зустрівся з президентом України Володимиром Зеленським. 

ВідеоМВФ назвав умови для отримання Україною траншів

Дефолту не плануємо — таке заявив призначений  секретарем Ради нацбезпеки та оборони Олександр Данилюк. За його словами, співпраця з МВФ триває. Серед умов, які ставить організація для отримання траншів: Україні слід повернути статтю про незаконне збагачення та провести судову реформу.  

Похожие записи

Начните вводить, то что вы ищите выше и нажмите кнопку Enter для поиска. Нажмите кнопку ESC для отмены.

Вернуться наверх