«Укрзалізниця» регулюватиме вартість квитків в залежності від пікових періодів

Державна компанія «Укрзалізниця», яка за підсумком року проіндексує тарифи на перевезення пасажирів на 25%, підвищує вартість проїзду для пасажирів залежно від пікових періодів. Про це у відповіді на запит УНІАН повідомили у прес-службі «Укрзалізниці».

 

 

Зокрема, в держкомпанії заявляють, що незначно підвищувати вартість квитків без узгодження різних міністерств та Державної регуляторної служби можуть завдяки наказу Міністерства інфраструктури України від 23 березня 2012 року.

«Наказом №170 Міністерства інфраструктури України від 23 березня 2012 року визначено 13 різних календарних періодів, які впливатимуть на вартість проїзду. Наприклад, влітку діє коефіцієнт 1,07, тоді квитки будуть дорожчими на 7%, а в певні періоди діють коефіцієнти менше 1», — повідомили в держкомпанії.

У прес-службі надали таблицю коефіцієнтів індексації. Згідно їй, найвищі коефіцієнти індексації припадають на період з 25 грудня по 30 грудня — 1,1. Тобто вартість квитків підвищується на 10%. Трохи нижче влітку — з 01 червня по 31 серпня — 1,07. Також, найнижчі коефіцієнти індексації припадають на 31 грудня — 0,7. Трохи вище 9 травня — 0,8.

Також відмічається, що на ціну квитка впливає і день тижня, у який пасажир розпочинає подорож. Ці коефіцієнти також стосуються всіх категорій вагонів, крім приміських поїздів. Так, коефіцієнти регулювання вартості проїзду в понеділок, четвер, суботу складають 1,0, у вівторок і середу — 0,9, у п’ятницю та неділю — 1,1. Разом з тим, у поїздах «Інтерсіті+» коефіцієнт регулювання вартості проїзду по днях тижня трохи відрізняється. Так, в понеділок, вівторок і середу — 1,0, у четвер і суботу — 0,9, а в п’ятницю та неділю — 1,1.

Похожие записи

Начните вводить, то что вы ищите выше и нажмите кнопку Enter для поиска. Нажмите кнопку ESC для отмены.

Вернуться наверх