Зеленський дав новому главі ОДА Дніпропетровщини час до Нового Року

Серед свої пріоритетів Бондаренко назвав сучасні аеропорт і дорогу, інфраструктурні проєкти та покращення екологічного стану області.

14 вересня Володимир Зеленський представив новопризначеного голову Дніпропетровської обласної державної адміністрації Олександра Бондаренка і дав йому два з половиною місяці на те, щоб виявити себе.

Про це йдеться на сайті президента України.

Володимир Зеленський наголосив, що всі голови обласних державних адміністрацій мають до Нового року показати себе на посадах.

«Випробувальний термін до Нового року. Дивимося, як справляються», – наголосив він.

Новопризначений голова Дніпропетровської ОДА подякував Володимиру Зеленському за кредит довіри, який команда облдержадміністрації «повертатиме області та людям якісною роботою».

«Я розумію, що роботи та пріоритетів багато: це і новий сучасний аеропорт, і дорога, й інфраструктурні проекти, і покращення екологічного стану області. Головне – щоб наші дії та амбіції робили кращим життя мешканців області. Адміністрація працюватиме ефективно і на результат», – запевнив Олександр Бондаренко.

Очільником Дніпропетровської обласної державної адміністрації став Олександр Бондаренко. Його кандидатуру запропонував президент Володимир Зеленський, а сьогодні, 13 вересня, уряд підтримав та призначив Бондаренка на посаду. Олександр Бондаренко у декларації вказав, що зареєстрований в Харкові, але проживає і має бізнес у Києві. Він є членом громадської організації «Асоціація випускників Києво-Могилянської Академії» і одним із засновників молодіжної громадської організації «Асоціація «Іст Вест Бізнес». Також в його власності є декілька підприємств. Його дружина Регіна має російське громадянство.

Похожие записи

Начните вводить, то что вы ищите выше и нажмите кнопку Enter для поиска. Нажмите кнопку ESC для отмены.

Вернуться наверх